Anasayfa    |   Kayıt Bilgileri   |   İletişim    |    Insan Kaynaklari   |    English     |    Türkçe
 
 
KURUMSAL OKUL ÖNCESİ İLKOKUL ORTAOKUL LİSE DESTEK BİRİMLER   OKULDA YAŞAM
  TED zmir Koleji ERASMUS+ İNGİLTERE OKUL ZİYARETİMİZ GERÇEKLEŞTİ,  
TED Izmir Koleji ATATÜRK KÖŞESİ
Atatrk Ksesi
   
TED Izmir Koleji ERASMUS + PROJESİ
   
TED Izmir Koleji ETKİNLİK TAKVİMİ
    Eylul 2018    
Pzt Sal Crs Prs Cum Cts Pzr
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
       
 
 
   

ERASMUS + “Achieving Together” adlı projemiz kapsamında Ortaokul ve Lise öğrencilerimizden oluşan İngiltere’ye giden grubumuzun bir hafta süren okul ziyareti tamamlanmıştır. Bir hafta süresince tüm ortak ülkelerden gelen öğrenciler tanışma ve ortak ülkelerin dilinde selamlaşma ,birlikte şarkılar söyleme,okulun bölümlerini gezme,gurup çalışmaları ve tüm öğrencilerin kendi guruplarına uzun uzun kendilerini ifade etme etkinlikleri ve sınıf ziyaretleri gerçekleştirmişlerdir.Teması ‘’İş Dünyası’’ olan hafta süresince öğrenciler farklı iş kollarını tanıma ve ziyaret etme,fırsatı bulmuştur.Okul atölyelerinde El Sanatları,Ritm atölyelerine katılmışlardır.Hafta süresince Avon Tyrell da konaklayan öğrenciler her akşam farklı bir etkinlik ile günü sonlandırmışlardır.Jonglörlük,Hikaye anlatımları,kutu oyunları bunlardan birkaçıdır.Final günü tüm hafta boyunca yapılan çalışmalar sergilenmiş,poster çalışmaları yapılmış ve tüm ülkelerin öğrencileri kendi dilinde bir şarkı ve dans ile okul öğrencileri ve velilerine unutulmaz anlar yaşatmışlardır.Okulumuz öğrencileri ‘’Atatürk Çocukları’’ marşını keman eşliğinde seslendirmiş ve ‘Damat Halayı’ ile tüm öğrenci,öğretmen ve velileri sahneye alarak coşkulu anlar yaşatmışlardır.Ülkemize ait yiyecek ve biblolardan oluşan ürünleri sergileyerek, elde edilen geliri proje kapsamında desteklenecek kuruma vermişlerdir.
Hafta süresince katıldıkları etkinliklerin yer aldığı gazete hazırlandığında gazetede Fazıl Say ve Aziz Sancar’ın yer alması hepimizi bir kez daha gururlandırmıştır.
Ev sahibi okul tarafından planlanan kültürel geziler kapsamında ise Stonehenge,Londra,Bournemouth gezilerine katılmışlardır.
Okulumuzu ve ülkemizi en mükemmel şekilde temsil eden öğrencilerimize,öğretmenlerimize ve her zaman yanımızda olan velilerimize ve Vakfımıza teşekkür ederiz.

FOTOĞRAFLAR ;

https://web.facebook.com/media/set/?set=a.839811816157841.1073742655.100003870924313&type=1&l=58a1030c09

 
     
   
 
       
  TED zmir Koleji HIZLI ERİŞİM MENÜSÜ  
 
k12net Sistemi - TED Aliaga Koleji   TED Aliaga Koleji Okul Aile birligi Haber   Veli El Kitapigi - TED Aliaga Koleji    
               
TED Genel Merkez - TED Izmir Koleji   Tanitim videolari - TED Aliaga Koleji   Veli Blteni - TED Aliaga Koleji   TED Mesale Dergisi - TED Aliaga Koleji  
 
TEDMEM - TED Aliaga Koleji 10.000 Gen Mesale TED nversitesi TED nivesitesi Sanal Tur  
 
TEDMEM - TED Aliaga Koleji
   
TEDMEM - TED Aliaga Koleji  
 

TED Aliaa Koleji 2015