![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/311730347_455533816561953_213433998850544169_n.jpg)
2-A SINIFIMIZ İLE “CODEMİNO-OYUN TABANLI KODLAMA” ETKİNLİĞİ
19 Ekim 2022![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/311991093_455723943209607_6812431713062178664_n.jpg)
5.SINIFLARIMIZ İLE “CODEMİNO-PYTHON” ETKİNLİĞİ
19 Ekim 2022![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/311575396_455535469895121_5482836693044695647_n-1080x480.jpg)
Kodlama ve dijital okuryazarlığı herkes için eğlenceli ve ilgi çekici bir hale getirmeyi amaçlayan AB Kod Haftası – Code Week etkinlikleri 4.sınıf öğrencilerimizin gerçekleştirdiği “Toxicode-Little Dot Adventure ” çalışmaları ile devam etti. Öğrencilerimiz, dijital dünyanın temel becerilerinden olan “kodlama” eğitimlerini ve “dijital okuryazarlık” deneyimlerini ürüne dönüştürme fırsatı buldu.