![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/311575396_455535469895121_5482836693044695647_n.jpg)
4. SINIFLARIMIZ İLE “TOXICODE-LITTLE DOT ADVENTURE ”
19 Ekim 2022![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/311642700_455743776540957_4067738627342163022_n.jpg)
SHORT STORIES
19 Ekim 2022![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/311991093_455723943209607_6812431713062178664_n-1080x480.jpg)
Ekim ayının içinde uygulanan, kodlama ve dijital okuryazarlığı herkes için eğlenceli ve ilgi çekici bir hale getirmeyi amaçlayan AB Kod Haftası – Code Week, çalışmalarımızda 5.sınıflarımız ile “Codemino-Python” etkinliği yaparak dijital okuryazarlığı ve kodlamayı merak uyandırıcı ve keyifli hale getirdik.