![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/47081465_1258152974323721_1925722666757521408_n.jpg)
Veli Öğretmen Görüşmelerimiz Gerçekleşti
1 Aralık 2018![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/47420296_2061317473927614_1305599839563677696_o.jpg)
eTwinning Projesi Kapsamında Venedik ile Skype Görüşmesi !
6 Aralık 2018![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/uludağ-yaz-kampı-1-849x480.jpg)
![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/uludağ-yaz-kampı-1-724x1024.jpg)
Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan 2019 TED Okulları Uludağ Yaz Kampı, Geleceğin Yıldızları ile yapılan iş birliği doğrultusunda 3 – 8. sınıflarda öğrenim gören TED öğrencileri için özel olarak geliştirilmiştir. 2019 kampının kayıtları 05.12.2018 tarihi itibariyle web sayfasından online olarak başlamıştır. www.teduludagkampi.com adresinden Online Başvuruda bulunabilirsiniz.