![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/a1-11.jpg)
Zeytinlerimizi Topladık , Kış İçin Hazırlığımızı Yaptık
8 Ekim 2019![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/72476571_2559143447478345_8668705198446739456_n.jpg)
DUYU ORGANLARIMIZI ÖĞRENİYORUZ
21 Ekim 2019![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/72679859_2558781650847858_9028087059385942016_n-960x480.jpg)
TED Aliağa Koleji Okul Öncesi Sınıfı olarak geleneksel “TED AİLESİNE HOŞ GELDİN” sınıf kahvaltımızı gerçekleştirdik. 6 Ekim 2019 Pazar günü gerçekleştirilen sınıf kahvaltımıza okul öncesi öğrencileri, velileri ve sınıf öğretmenleri katıldı. Birlikte güzel bir Pazar günü geçirirken büyük bir aile olabilmenin de keyfini yaşadık.