![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2021/09/WhatsApp-Image-2021-09-22-at-13.00.13.jpeg)
TED Aliağa Koleji 11 A sınıfı öğrencileriyle Biyoloji dersinde ‘Beyin Diseksiyonu’
23 Eylül 2021![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2021/09/195B5222-BD18-43A9-81E6-FEE645F37110.jpg)
Şapkalar Konuşuyor!
23 Eylül 2021![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2021/09/1-1-936x480.jpg)
TED Aliağa Koleji 4A sınıfı öğrencileri, Arnavutluk, Bulgaristan, Estonya, İspanya, İtalya ve Portekiz’in yer aldığı “You Feel…I Feel!” isimli eTwinning projesi kapsamında yer alan duygular ile ilgili etkinlikte “neşe” duygusunu ve doğada neşe bulduğumuz güneş ve gökkuşağı ile ilgili İngilizce dersinde etkinlik yaptılar.
Öğrencilerimiz etkinliklerini tamamladıktan sonra proje ortağı ülkelerdeki arkadaşları ile projelerini paylaştılar.