![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2021/09/WhatsApp-Image-2021-09-23-at-13.52.37-2.jpeg)
1.Sınıflarımız ile “DOĞA KAŞİFLERİ” Etkinliği
23 Eylül 2021![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2021/09/WhatsApp-Image-2021-09-27-at-13.06.19.jpeg)
TED ALİAĞA KOLEJİ’NDE “YARATICI YAZARLIK” DERSİ ETKİNLİKLERİMİZ…
27 Eylül 2021![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2021/09/eTwinnig-768x480.jpeg)
![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2021/09/eTwinnig.jpeg)
TED Aliağa Koleji Vakfı Özel İlkokulu 3. sınıf öğretmenleri Sultan KÖRPEŞ ve Özlem YAĞCI İZGÜ öğrencileri ile birlikte E-twinning projelerine başlıyor. Kuruculuğunu Zonguldak-Kilimli Mehmet Akif Ersoy İlkokulu İngilizce öğretmeni Beyza Korkmaz ve Adapazarı İsmet İnönü İlkokulu Sınıf öğretmeni Esra Şimşek’in yürüttüğü SAYGI/RESPECT adlı projeye ortak olmuşlardır.