![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/WhatsApp-Image-2021-10-20-at-11.16.34.jpeg)
5. ve 6. sınıf öğrencilerimizle ‘’Zor-Balık Etkinliği’’
20 Ekim 2021![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/WhatsApp-Image-2021-10-22-at-15.25.13.jpeg)
GELECEĞİN DÜNYASINA HAZIRLANIYORUZ!
22 Ekim 2021![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/WhatsApp-Image-2021-10-20-at-13.52.14-4-1200x480.jpeg)
TED Aliağa Koleji Ana Sınıfı öğrencilerimiz İngilizce derslerinde okul eşyaları temalı ünitelerini pekiştirmek için bağlantısız kodlama etkinliği yaptı. Ögrencilerimiz, yaptıkları etkinlikle her sene 09- 24 Ekim tarihleri arasında, Avrupa Komisyonu tarafından desteklenen, Avrupa Okul Ağı ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle yürütülen Kodlama Haftasına katıldılar. #CodeWeek #CodeWeekTurkey #TedAliağaKolejiKodluyor