![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/WhatsApp-Image-2021-11-25-at-09.49.23-1.jpeg)
5 ve 6.Sınıf Öğrencilerimize “Duyguları Tanıma ve İfade Etme” Eğitimi Verdik.
25 Kasım 2021![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/WhatsApp-Image-2021-11-25-at-14.20.01.jpeg)
Okul Öncesi Öğrencilerimizden “24 Kasım Öğretmenler Günü” Sürprizi
25 Kasım 2021![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/WhatsApp-Image-2021-11-25-at-13.38.25-1200x480.jpeg)
TED Aliağa Koleji Okul Öncesi Aile Katılım Etkinliklerimiz devam ediyor.
Öğrencilerimizden Kumsal KADIOĞLU’nun annesi Sayın İpek KADIOĞLU ve babası Sayın Adem Kadri KADIOĞLU ile bir araya gelen çocuklarımız , “Arkeolog olmak” konusunda bilgilendiler. Yaptıkları gezi ve araştırmaların ışığında edindikleri birikimi öğrencilerimizle paylaştıkları, onlara yeni deneyimler kazandırdıkları ve okulumuza sağladıkları destekten dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz.