![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/340638308_3619599408327259_7451703309468942748_n.jpg)
OKUL ÖNCESİ SINIFIMIZIN ALİAĞA İTFAİYE GRUP AMİRLİĞİ ZİYARETİ
12 Nisan 2023![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/341101132_3328478744060646_1540244521754095198_n.jpg)
OKULUMUZ YILDIZ ERKEK BASKETBOL TAKIMI 2.OLDU
24 Nisan 2023![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/340845549_1358721781362234_7425211181793602902_n-1080x480.jpg)
TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi tarafından “Cumhuriyetin 100. Yılında Çocuk Dostu Şehirler İstiyoruz” Temalı Şener Özler Çocuk ve Mimarlık Resim Yarışması-XV’de okulumuz 2. Sınıf öğrencilerinden Ada DEMET 1. lik ödülü ile bize büyük gurur yaşatırken, 6 sınıf öğrencilerimizden Deniz Artun YILMAZ’ın eseri de Sergilenmeye Değer Eser Ödülüne hak kazanmıştır.
Öğrencilerimizi kutlar, Görsel Sanatlar Öğretmenimiz Sibel ÇELİK’e katkılarından dolayı teşekkür ederiz.