![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/WhatsApp-Image-2021-12-27-at-15.33.59.jpeg)
ATAMIZ’A KOŞTUK
3 Ocak 2022![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/WhatsApp-Image-2021-12-31-at-14.38.29.jpeg)
TED ALİAĞA KOLEJİNDE YENİ YIL COŞKUSU
3 Ocak 2022![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/WhatsApp-Image-2021-12-31-at-14.38.28-1200x480.jpeg)
TED Aliağa Koleji Vakfı Özel İlkokulu 1.sınıf öğrencileri, yeni yılda kendileri ve tüm insanlık adına gerçekleşmesini istedikleri dileklerini sanatsal ve çevreci bir çalışmayla ortaya koydular. Atık materyal kullanımı ile tasarladıkları kostümlerinde çevre sorunlarına ve geleceğe dair umutlarına yer veren öğrencilerimiz, bu güzel tasarımlarını tüm ilkokul öğrencilerimize keyifli bir defileyle sergilediler.