![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/WhatsApp-Image-2021-09-27-at-14.41.30-2.jpeg)
BAHÇE OYUNLARINI ÖZLEMiŞİZ! Oyun,çocuklar için yetişkinliğin temellerinin atıldığı yerdir. Caner SARIOĞLU
5 Ekim 2021![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/WhatsApp-Image-2021-10-01-at-09.02.18.jpeg)
DÜNYA GÜLÜMSEME GÜNÜ KUTLU OLSUN!
5 Ekim 2021![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/WhatsApp-Image-2021-09-30-at-15.53.10-2-766x480.jpeg)
Eco-Schools Projesi 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı projesi “Hava-Su-Toprak- Gürültü ve Işık Kirliliği” ile ilgili Eco ilkemizi belirlemek üzere Okul Öncesi ve ilkokul öğrencilerimizden oluşan takımımız Eco-Team ile toplantımızı gerçekleştirdik. Koordinatör öğretmenlerimizin bilgilendirme sunumu ardından beyin fırtınası yöntemiyle çıkan fikirler arasından Eko ilkemiz “Hava, su, toprağı koru Dünya’yı koru.” olarak belirlenmiştir. Okul bazında Eko-Okul komitemiz oluşturulup ve güncellenmiştir.