![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/311515650_456413613140640_2236649306673081059_n.jpg)
ALİAĞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ZİYARETİMİZ
24 Ekim 2022![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/311594675_457854742996527_4432398917756794169_n.jpg)
PLANETARYUM VE GÜNEŞ SİSTEMİ ATÖLYELERİ
24 Ekim 2022![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/312344552_456958949752773_7937878902601083561_n.jpg)
TED Aliağa Koleji Vakfı Özel Lisesi öğrencileri BUCA IMSEF (Buca International Music Energy Engineering Fair)’e katılım göstermişlerdir. Öğrencilerimiz Yağmur ERŞAN ve Nisa Ay’ ın Kimya alanında hazırladıkları proje Buca IMSEF Akademik Jüri Ekibi değerlendirmesi sonucunda büyük başarı göstererek finale kalmıştır. Öğretmen ve öğrencilerimizi kutlar, 1 – 4 Kasım 2022 tarihlerinde yapılacak finallerde başarılar dileriz. #bucaimsef #bucaimsef2022