![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/311376137_452240263557975_4881477546234328720_n.jpg)
OKUL ÖNCESİ SIFIMIZLA AİLE KATILIM VE TURŞU YAPIMI ETKİNLİĞİ
14 Ekim 2022![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/311860982_455533079895360_8938737144257105062_n.jpg)
1-A SINIFIMIZ İLE “CODEMİNO-OYUN TABANLI KODLAMA” ETKİNLİĞİ
19 Ekim 2022![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/311444168_455531983228803_4338262747920614143_n-1080x480.jpg)
TED Aliağa Koleji Vakfı Özel İlkokulu Okul Öncesi Sınıfımız, Ekim ayının içinde uygulanan, kodlama ve dijital okuryazarlığı herkes için eğlenceli ve ilgi çekici bir hale getirmeyi amaçlayan AB Kod Haftası – Code Week etkinlikleri kapsamında “Simetrik Kodlama” unplugged etkinliği yaptı. Minik TED’lilerimiz dijital okuryazarlığa ve kodlamaya merak uyandırıcı ve keyifli bir adım attı.