![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/WhatsApp-Image-2021-10-06-at-13.09.13.jpeg)
TED ALİAĞA KOLEJİ Okul Öncesi öğrencilerimizin Aliağa İtfaiye Merkezi ziyareti
7 Ekim 2021![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/nasa.jpg)
Space Apps Challenge Yarışmasında İlk Üçe Girdik
11 Ekim 2021![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/WhatsApp-Image-2021-10-06-at-11.39.56-1200x480.jpeg)
TED Aliağa Koleji Vakfı Özel Ortaokulu olarak PDR servisinin 5 ve 6. sınıf öğrencilerimize yönelik düzenlemiş olduğu Akran Zorbalığı eğitiminin ilk aşamasını gerçekleştirilmiş bulunuyoruz.
Programımızın ilk aşamasını ” Akran Zorbalığı Farkındalık Geliştirme Eğitimi” oluşturmuştur.
Bu aşamada öğrencilerimize akran zorbalığının içeriği, zorba ve mağdur kişilerin altta yatan psikolojik ihtiyaçları hakkında farkındalık kazandırılmaya çalışılmıştır.