![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/WhatsApp-Image-2021-12-09-at-15.36.57.jpeg)
ÖZ BAKIM BECERİLERİMİZ GÜNDEN GÜNE GELİŞİYOR
10 Aralık 2021![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/WhatsApp-Image-2021-12-09-at-11.10.14.jpeg)
10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü Kutlu Olsun!
10 Aralık 2021![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/WhatsApp-Image-2021-12-09-at-15.41.03-1-1200x480.jpeg)
TED Aliağa Koleji Okul Öncesi Sınıfımız “Sağlıklı Yaşam ve Bedenim” teması kapsamında diş hekimi ziyaretinde bulundular. Diş sağlığının önemi ve neler yapmamız gerektiği ile ilgili bilgi sahibi olup , kullanılan ekipmanların neler olduğunu gördüler. Gönüllü çocuklarımız ise diş kontrolünden geçti. Ziyaretimizi kabul eden ve bize unutulmaz bir deneyim yaşatan Dt.Aysel Engin AY’a çok teşekkür ederiz.