![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/3.jpg)
TED Aliağa Koleji 4. sınıf Öğrencileri İlkbaharı Karşıladılar
27 Mart 2019![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/5.jpg)
SEN DE BİR SU DAMLASI OLABİLİRSİN
27 Mart 2019![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/4-960x480.jpg)
TED Aliağa Koleji MUN Kulübü öğrencileri, TED Ege Koleji’nde düzenlenen TEKMUN Konferansına davet edildiler. 21-24 Mart tarihlerinde Aydın ‘da gerçekleşen konferansta öğrencilerimiz farklı ülkelerin delegeleri olarak dünya sorunlarına çözüm arayacaklar. İletişim dilinin İngilizce olduğu etkinlikte öğrencilerimize başarılar diliyoruz.